Kdo smo?

ZdravoDelo.si je portal za zdrava delovna mesta. Namenjen je vam, ki vam je mar za zdravje in dobro počutje vaših zaposlenih. Potrebujete konkretne ideje in rešitve za zdrava delovna mesta? Ne veste kako motivirati zaposlene, da naredijo kakšen korak k izboljšanju zdravja in osebnega počutja. Ti koraki tudi če so majhni, so dragoceni. Prinašajo spremembe. Vam narašča bolniški stalež pri zaposlenih? Komunikacija v podjetju je slaba oz jo sploh ni. Naraščajo srčno – žilne bolezni. Je prisoten stres na delovnem mestu … in še bi lahko naštevali. ZdravoDelo.si ni portal, ki vas bo zadovoljil z zakonskimi obveznosti zakona Zdravja na delovnem mestu. Je mnogo več. Želimo vas in vaše podjetje podpreti pri motivaciji zaposlenih za njihovo zdravje in boljše počutje. Zavedamo, da so zdravi in zadovoljni zaposleni ključ do uspeha podjetja.
Portalu ZdravoDelo.si je namenjen vam, da vam bo v pomoč pri promociji zdravja na delovnem mestu v vašem podjetju. Gradili ga bomo skupaj z vami in vašimi izkušnjami.

Ekipa

Mihela Jakša

Mag. urednica in organizatorka

info@ZdravoDelo.si

Aleš Homovec

Strokovni sodelavec , predavatelj , raziskovalec na področju splošno zdravje

ales@vitalnoTelo.si

Rosanda

Strokovna sodelavka, meritve ožilja, splošno zdravje. Meritve arterij.

Rosanda@VitalnoTelo.si

Nataša Kramar

Administrator

natasa@novival.si

Zunanji sodelavci

Simone Godina

Certificirana integrativna zdravstvena trenerka za hormonsko ravnovesje, problematično kožo in avtoimunski spekter. Prehrana.

www.SimoneGodina.com

info@simonegodina.com

Jure Jeraj

Po srcu športnik, po duši raziskovalec zdravega načina življenja. Dihanje, Vaje za sproščanje ...

www.PotdoZdravja.si

jure@potdozdravja.net

mag.Phil. Mihela Baranašič Vidmar

KHD Group, Komunikacija

www.khd.com

mihela.baranasic@khd-group.si

Branka Drnovšek Adamlje

Računovodkinja, Zakon in stroški

www.Adamlje.si

Branka.Drnovsek@Adamlje.si

Robert Andolšek

Poslovni coach; Odnosi

www.Robertandolsek.com

robert@robertandolsek.com

Maya Peron

Coach Osebna rast

www.attractionsymbols.com

maya.peron@gmail.com

Matej Dremelj

Fitness trener, šport

Fitnes Center Energy Ivančna Gorica

matej.dremelj@gmail.com

Andrej Potrata

Fizioterapevt, športne masaže

www.fizioloco.com

Saša Einsiedler

Trenerka; osebni in poslovni uspeh

www.sasaeinsiedler.si

info@sasaeinsiedler.si